Chwalę się

Z wykształcenia jestem inżynierem i pedagogiem. Należę elitarnego grona Ambasadorów Empatii w biznesie. Zajmuję się treningami kompetencji interpersonalnych i komunikacją w biznesie oraz sposobami praktycznego wykorzystania własnych zasobów m.in. w pracy. Koordynowałam do tej pory pracę zespołów i projektów realizowanych w firmach informatycznych, finansowych i telekomunikacyjnych, produkcyjnych i sprzedażowych. Specjalizuję się we wspieraniu osób w kontakcie z klientami w pełnym procesie sprzedaży. 

„uśmiech i przykłady z życia"

DSM Nutritional Products
Read More
• Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Coca-Cola HBC Polska
Read More
• "Z mojego punktu widzenia – szkolenie przeprowadzone rzetelnie – prowadząca zna temat i umie przekazać wiedzę."
Previous
Next
pexels-fauxels-3184454 (1)

Stres

„Właściwy wybór prowadzące szkolenie :)”
„atmosfera, podejście prowadzącego, praca modułami, podejście warsztatowe”

ENERGOPROJEKT-KATOWICE
Read More
• "Pani Agata jest profesjonalistką, doskonale przygotowaną do zajęć, świetnie nawiązującą kontakt z grupą, motywującą do działania i wyciągania własnych wniosków. Doskonale stopniuje zakres przekazywanych informacji, dzięki czemu uwaga słuchaczy skupiona jest przez cały czas trwania szkolenia na tym, na czym pani Agacie w danym momencie zależy. Jestem przekonana, że cała grupa, pod wpływem trenerki, wyciągnęła wnioski z własnego postępowania"
Metchem
Read More
• "Szkolenie uważam za bardzo udane. Wprawdzie nie omawialiśmy większości zagadnień, które były w spisie treści materiałów ale myślę, że był to naturalny wynik przebiegu spotkania dlatego nie przeszkadzało mi to."
Previous
Next

Poznaj mnie jeszcze bliżej!

01

Nasz sukces

Aktywnie prowadzę warsztaty z rozwoju zawodowego i osobistego. Bardzo lubię pomagać młodym pracownikom w rozwijaniu ich zasobów osobistych. Osobowość Urodzona eksperymentatorka, z pochodzenia …. – jakie macie wyobrażenie ślązaczki i góralki? Bardzo chętnie łączę doświadczenie i nowe poznawanie 🙂 Jestem głęboko przekonana, że łączą nas te same potrzeby i uczucia, więc interesujące są różne strategie na ich spełnianie i wyrażanie. Jaki jest mój życiorys? „Urodziłam się w luty, dokładnie w pierwszej połowie, …. no tak …dokładnie 11, więc tyle o mnie” 

02

Agata Rajchel

Byłam i w przedszkolu i w szkole, ( nie doświadczyłam gimnazjum); pierwsze pieniądze zarobiłam dając korki z matematyki; wiem jak smakuje życie studenta; pamiętam ile samozaparcia wymagały wyjazdy zagraniczne i jak wiele uczyły; cieszyłam się triumfem pierwszej pracy na etat i kolejnych awansów. Równolegle prowadzę dwie firmy i pracuję jako freelancer.”

Specjalizacja trenerska Aspekty biznesowe:

Wzmacnianie potencjału menedżerów

Umiejętności zarządzania zespołem

Tworzenie scenariuszy i procedur dla konkretnego działu

Budowanie planu rozwoju pracownika i całego zespołu

Efektywność zawodowa i osobista Rozwój osobisty :

  • Inteligencja emocjonalna, techniki pamięci, Strategie współpracy i ich konsekwencje, synergia
  • Komunikacja ( werbalna i niewerbalna)
  • Kompetencje trenerów, koordynatorów…
  • Zarządzanie własną motywacją
  • Pierwsze wrażenie i autoprezentacja
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Twórcze myślenie i kreatywne rozwiązywanie trudności Doświadczenie biznesowe Współpracuję z organizacjami i firmami zajmującymi się komunikacją w biznesie. Tworzę programy szkoleniowe z zakresu komunikacji w biznesie. W pracy trenerskiej stawiam przede wszystkim na wzmacnianie talentów i kompetencji uczestników oraz ich gotowości do działania, obserwuję i współtworzę proces wzrastania, zgodnie z filozofią serc i rentownością biznesową!. Znam rzeczywistość korporacji jak i małych firm, bo pracuje dla nich i w nich! Zauważyłam, że przede wszystkim trzeba robić to o czym się mówi na sali szkoleniowej i samemu to umieć, aby mieć MORALNY CERTYFIKAT do prowadzenia szkoleń. Przykłady, którymi operuję są jak najbardziej wiarygodne i prawdziwe, a co ważniejsze … aktualne. Ukończone kursy (m.in.) Ambasador Empatii w biznesie – Program Rozwoju dla Pokoju „Ambasadorzy empatii” Certyfikat TRENERA NVC – Studium Trenerów Nonviolent Communication – rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Certyfikat TRENERA NLP – Certified Master Practitioner in the art of NLP Certyfikat Trenerski TECHNIK PAMIĘCI Training Design Specialist Szkoła życia TU i TERAZ „Spuścizna” 🙂 Współautor książki „Jak wpływać na podświadomość i zwiększać swoje zyski?” Autor e-booka “Mistrz SZKOLEŃ czyli jak skutecznie przeprowadzić szkolenie i czerpać z tego korzyści (także w biznesie)” Wielokrotny uczestnik KAPITUŁY w ogólnopolskich konkursach na PREZENTERA, TRENERA i MÓWCĘ Prelegent i wykładowca na KONFERENCJACH SPRZEDAŻY oraz MARKETINGU organizowanych przez INSTYTUT ZARZĄDZANIA Założyciel Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce